29. nedeľa v cezročnom období, rok B (20. októbra 2024)

Utorok: Sv. Jána Pavla II., pápeža
Streda: Sv. Jána Kapistránskeho, kňaza
Štvrtok: Sv. Antona Máriu Clareta, biskupa
Piatok: Sv. Maura, biskupa
Sobota: Preblahoslavenej Panny Márie v sobotu
Budúca nedeľa: 30. nedeľa v cezročnom období, rok B

23.10. Streda 7.00 7.30
27.10. Nedeľa 8.00 a 11.00 9.30

Pondelok: † Viktor Paroha a rodičia
Utorok: pohrebná
Streda: † Ján, Vlasta Kuvikovi a deti
Štvrtok: za farnosť
Piatok: † Jozef Gabriš
Sobota: † Jozef Kontiš
Nedeľa: za zdravie a Božiu pomoc pre rod. Galovú a Slabú / † Kusková Anna a Emil

Ďakujem skupine č. 9 za upratovanie kostola a za milodar 110€. Ďakujem za milodary 100e a 2x 50€. Ďakujem chlapom za brigády v týždni, zvlášť za štvrtkovú brigádu. Ďakujem bratom Štefancovým za betónovací stroj. Ďakujem za dovoz štrku p. Trnkovi. Ďakujem Jankovi Ivanišovi za odvoz materiálu. Ďakujem p. starostovi z Hornej Breznice, ktorý v spolupráci s veriacimi a farským úradom urobil poriadkové práce na cintoríne. Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí sa tejto stredajšej brigády zúčastnili. Ďakujem za klampiarske práce v Zubáku p. Milovi a v Breznici za klampiarske práce sa chcem poďakovať p. Janičíkovi. Ďakujem firme ROLO za dovoz materiálu. Ďakujem firme DYEL za dovoz materiálu. Ďakujem Ludvikovi Ocinákovi za dovoz dreva. Ďakujem Dušanovi Marmanovi za prípravu železa na betónovanie. Ďakujem za upratanie centra. Ďakujem ženám za varenie pre brigádnikov. Ďakujem animátorom a deťom za detské stretko a za modlitbu sv. ruženca. Ďakujem rodičom prvoprijímajúcich detí za stretnutie. Ďakujem hodovému kazateľovi Pavlovi Mikolášovi za veľmi pekný príhovor a slávenie hodovej slávnosti a všetkým, ktorí prispeli k chodu tejto slávnosti. Ďakujem za prípravy sv. omše pri kaplnke sv. Vendelína, aj za spratanie. Ďakujem ženám, ktoré priniesli koláče. Ďakujem všetkým, ktorí ste v týždni pristúpili k sviatosti zmierenia a zúčastnili ste sa piatkovej prednášky a sobotnej poklony pred Sviatosťou Oltárnou. Brigády pre mužov budú v stredu a piatok od 15.30.

Dnes bude zbierka na farnosť. Za milodary Pán Boh zaplať.

V sakristii kostola sú podielové knihy Spolku sv. Vojtecha, členské na nový rok je 10€.

Kto má záujem o časopis Posol na budúci rok, nech sa zahlási v sakristii kostola, cena 11€.

Budúci víkend je zmena času.