16. nedeľa v cezročnom období, rok B (21. júla 2024)

Pondelok: Sv. Mária Magdaléna, učeníčka Pána
Utorok: Sv. Brigita Švédska, rehoľníčka, patrónka Európy
Streda: Sv. Šarbela Machlúfa, kňaza
Štvrtok: Sv. Jakuba, apoštola
Piatok: Sv. Joachima a Anny, rodičov preblahoslavenej Panny Márie
Sobota: Sv. Gorazda a spoločníkov
Budúca nedeľa: 17. nedeľa v cezročnom období, rok B

24.7. Streda 7.00
27.7. Sobota 18.30 17.30
28.7. Nedeľa 8.00 7.00

Pondelok: Magda Hrušková, Štefan Hruška
Utorok: Anna Šutriepková, Pavol a rodičia
Streda:
Štvrtok:
Piatok: Anna Hazalová
Sobota: Anna, Adolf Slabý, Silvester Malo
Nedeľa: Branderská, Vargová, Degmová

Ďakujem za upratovanie skupine č. 13 a milodar 40€ a budúci týždeň prosím o upratovanie skupinu č. 14. Ďakujem za milodar 100€. Ďakujem pánovi Hortovi a Barcíkovi za dovoz cementu. Ďakujem Jankovi Ivanišovi za vyloženie kamióna cementu. Ďakujem chlapom za brigády, ktoré boli v pondelok, utorok a v stredu. Ďakujem Štefanovi Bulkovi za šalovacie práce, takisto aj chlapom, ktorí mu pomáhali. Ďakujem Jožkovi Ivanišovi za elektroinštalačné práce. Podarilo sa nám osvetliť všetky zastavenia krížovej cesty, za čo sme Jožkovi veľmi vďační. Ďakujem Petrovi Parohovi za opravu paliet, ktoré budeme odovzdávať. Ďakujem ženám za upratovanie centra a varenie pre brigádnikov.

Na budúci týždeň budú brigády v pondelok, utorok a v stredu. Každý deň budeme začínať o 15:30 podľa počasia. Budeme sa usilovať pripraviť všetky veci týkajúce sa asfaltovania cesty. Budúci týždeň začneme cestu ku krížovej ceste upratovať. Ak sa nám to všetko podarí, potom by som poprosil ženy, aby bola cesta čisto pozametaná a pripravená na asfaltovanie. Termín tejto brigády vopred ohlásim.

Dnes bude zbierka na farnosť. Ďakujem všetkým darcom, ktorí podporujú našu farnosť.

Naša farnosť srdečne pozýva deti vo veku 7-13 rokov na detský letný tábor v našom centre od 19. – 23. augusta 2024. Cena za tábor je 20€ na deň pre deti z našej farnosti, teda 100€ na celý týždeň, plus poplatok za výlet do Tarzánie v Trenčíne a na Skalku pri TN. Pre deti z iných farností je poplatok na deň 25€. Je potrebné sa zahlásiť do konca júla. Srdečne vás pozývame :-)