Šiesta veľkonočná nedeľa, rok B (5. mája 2024)

Štvrtok: Nanebovstúpenie Pána, slávnosť a prikázaný sviatok
Piatok: Sv. Jána z Avily, spomienka
Budúca nedeľa: Siedma veľkonočná nedeľa, rok B

8.5. Streda 7.00
9.5. Štvrtok 7.00 a 18.30 17.30
12.5. Nedeľa 8.00 a 11.00 9.30

Pondelok: Rudolf a Júlia Pavúčkovi
Utorok: za farnosť
Streda: Irena a Rudolf Krchňaví
Štvrtok: za zdravie a Božiu pomoc rod. Martišovej / rodičia Burmekovi, Kanderkovi a deti
Piatok: rodičia Cyril a Ján
Sobota: Adam, Antónia a Miroslav Ježovi
Nedeľa: Milan Marman a rodičia / Katarína a Ladislav Slabý

Ďakujem za upratovanie skupine č. 3. a 4. a za milodar 120€ a budúci týždeň prosím o upratovanie skupinu č. 5. Ďakujem za milodary 3x50€, 2x100€. Ďakujem Ľubomírovi Baránkovi za milodar na farnosť 1000€. Ďakujem mužom a ženám za brigádu s drevom. Chcem poďakovať Mirkovi Zuzíkovi za odvoz dreva. Ďakujem za varenie pre brigádnikov. Chcem sa poďakovať firme Dyel za dovoz materiálu. Ďakujem Jožkovi Ivanišovi za elektroinštalačné práce. Ďakujem Kamilovi Babačovi za vodoinštalačné práce. Ďakujem Milanovi Jančimu za montáž ďalších dielov oplotenia. Tiborovi Krivoklátskemu ďakujem za zateplenie komína. Ďakujem všetkým, ktorí ste v týždni pristúpili k sviatosti zmierenia a ďakujem za účasť na fatimskej pobožnosti v Breznici.

V pondelok budú detské katechézky o 17.00 v centre. Srdečne vás pozývame.

Budúcu nedeľu bude zbierka na katolícke masmédiá.

Mesiac máj je mesiacom preblahoslavenej Panny Márie, preto vás povzbudzujem k modlitbe sv. ruženca a Loretánskeho litánia.

Dnes po sv. omšiach bude zápis na sviatosť birmovania, zatiaľ pozývam siedmakov a ôsmakov na zápis, prípadne aj dospelých, ktorí by mali záujem o túto sviatosť.

V tomto týždni budú brigády v pondelok, utorok a v stredu, bude záležať na počasí, ale v stredu bude určite celodenná brigáda.