Štvrtá veľkonočná nedeľa – Nedeľa Dobrého pastiera, rok B (21. apríla 2024)

Utorok: Sv. Vojtecha, biskupa a mučeníka
Streda: Sv. Juraja, mučeníka
Štvrtok: Sv. Marka, evanjelistu
Budúca nedeľa: Piata veľkonočná nedeľa, rok B

24.4. Streda 7.00 7.30
28.4. Nedeľa 8.00 a 11.00 9.30

Pondelok: Kamil Hurínek
Utorok: ďakovná sv. omša za 70 rokov života pre Jána
Streda: Mária a Pavol Kubiš
Štvrtok: za farnosť
Piatok: Jozef Zachar
Sobota: Anton, Katarína Hamšíkovi a deti
Nedeľa: za zdravie a Božiu pomoc pre rod. Bulkovú / František Ondricha a rodičia

Ďakujem za upratovanie skupine č. 1 a za milodar 35€ a budúci týždeň prosím o upratovanie skupinu č. 2. Ďakujem za zbierku na farnosť v sume 298,50€. Ďakujem mužom za brigády v týždni, a to za chystanie dreva a za práce na ružencovej záhrade. Ďakujem Kamilovi Babačovi a Mirkovi Zuzíkovi za práce na kotolni. Už máme funkčné dva kotly, ešte nám chýba posledný, čím sa naozaj chcem poďakovať chlapom za ich statočnú prácu. Ďakujem ženám za varenie pre brigádnikov a pre tábor. Chcem sa poďakovať firme DYEL za dovoz materiálu a p. Trnkovi za dovoz štrku. Ďakujem Emilovi a Jarmile Ježovým za zapožičanie navijáka, vďaka ktorému sa podarilo naviesť materiál na ružencovú záhradu, a preto môžu byť ďalšie brigády, čím prosím mužov o účasť na brigáde v pondelok, utorok a v stredu počas celého dňa, kedy budeme ukladať zámkovú dlažbu. Ďakujem Jožkovi Ivanišovi a Maťovi Mullerovi za elektroinštalačné práce. Ďakujem ženám za upratanie centra aj fary.

Dnes bude zbierka na seminár. Za milodary vám Pán Boh odplať.

V pondelok budú detské katechézky o 17.00 v centre. Srdečne deti pozývame.

Vo štvrtok poobede bude veľká brigáda s drevom od 15.30.

Duchovná obnova animátorov začne v sobotu od 9.00 sv. omšou v kostole a bude pokračovať do poobedňajších hodín.

Stretnutie rodičov prvoprijímajúcich detí bude v piatok po sv. omši.