Štvrtá pôstna nedeľa, rok B (10. marca 2024)

Budúca nedeľa: Piata pôstna nedeľa, rok B

13.3. Streda 7.00 7.30
17.3. Nedeľa 8.00 a 11.00         9.30

Pondelok: Krajčová, Kučková a Rafajová
Utorok: Eva, Pavol, Emil a členovia rod. Bednárovej
Streda: Helena, Gejza a Rudolf
Štvrtok: za farnosť
Piatok: Stanislav Gereg
Sobota: Antónia, Ľudovít Ocinák a synovia
Nedeľa: Rudolf, Milan, Katarína Bednárovi, Pavol Vrabec a Pavol Hazala / rod. Dzurková, Štefan, Katarína a deti

Ďakujem za upratovanie skupine č.13 a milodar 50€ a budúci týždeň poprosím o upratovanie skupinu č.14. Ďakujem aj za milodary 50€. Ďakujem mužom za brigády v týždni, za osadenie obrubníkov ako aj betonáž. Ďakujem ženám za varenie pre brigádnikov. Ďakujem Marcelovi a Lukášovi Palicovi za práce na kamerovom systéme. Ďakujem Jožkovi Ivanišovi za elektroinštalačné práce. Ďakujem animátorom a deťom za účasť na detskom stretnutí, detskej krížovej ceste a sv. omši. Ďakujem za účasť na prednáške v piatok v rámci cyklu pôstnych túžob, najmä rodičom prvoprijímajúcich detí.

Dnes v nedeľu bude florbal o 14.00 v telocvični.

V pondelok budú detské katechézky o 17.00 v past. centre. Srdečne deti pozývame.

Krížové cesty:
Zubák:  Nedeľa: po rannej sv. omši / Piatok: pol hodinu pred sv. omšou
Horná Breznica:  Nedeľa: pol hodinu pred sv. omšou / Piatok: pol hodinu pred sv. omšou

V pondelok by sme mali doviezť zámkovú dlažbu a v týždni budeme pokračovať v jej kladení. Taktiež budeme pokračovať aj v betónovaní, pravdepodobne bude brigáda v pondelok a vo štvrtok, ak bude zlé počasie, nájdeme iný deň.

Pôstne túžby – cyklus prednášok, ktorý býva každý pôstny piatok po sv. omši, kázeň vtedy nebude. Ste srdečne všetci pozvaní, najmä rodičia prvoprijímajúcich detí, pre ktorých je to povinné.

Dnes  bude zbierka na energie.

Sviatosť zmierenia pred Veľkou nocou bude v našej farnosti 19.03.2024 v utorok.

V sakristii kostolov si môžete zakúpiť zamyslenia sv. kňaza Jána Máriu Vianneyho – Usmernenia pre hriešnikov. Cena je 8€.