Narodenie Pána, rok A (25. decembra 2022)

Pondelok: Sv. Štefana, prvého mučeníka, sviatok
Utorok: Sv. Jána, apoštola a evanjelistu, sviatok
Streda: Sv. Neviniatok, mučeníkov, sviatok
Piatok: Svätej rodiny Ježiša, Márie a Jozefa, sviatok
Sobota: Ďakovná sv. omša na konci roka
Budúca nedeľa: Slávnosť Panny Márie Bohorodičky, slávnosť

26.12. Pondelok 8.00 a 11.00 9.30
28.12. Streda 17.30
31.12. Sobota 17.00 15.00
1.1. Nedeľa 8.00 a 11.00 9.30

Pondelok: † rod. Kučková, Krajčová, Rafajová a Štefan Adamička / † Štefan Kanderka a rodičia
Utorok: za farnosť
Streda: † Júlia a Matej Balejovi
Štvrtok: † Rudolf Kanderka
Piatok: za zdravie a Božiu pomoc rod. Martišovej
Sobota: za uzdravenie rodiny

Ďakujem za upratovanie skupine č. 3 a milodar 34€ a budúci týždeň prosím o upratovanie skupinu č. 4. Ďakujem za vianočnú výzdobu a zdobenie stromčekov. Ďakujem všetkým, ktorí ste pristúpili k sviatosti zmierenia. Ďakujem skautom za prinesenie betlehemského svetla. Ďakujem deťom, ich rodičom a všetkým veriacim za pravidelné chodenie na sv. omše počas adventu. Ďakujem ženám za upratanie fary.

Prosím vás ešte, aby ste sa vyjadrili k dvom alternatívam, ako bude vyzerať presbytérium kostola, môžete sa podpísať alebo anonymne.

Na Božie narodenie – 25.12.2022- prinesú mimoriadni rozdávatelia sv. prijímanie chorým. Ak by chcel niekto nahlásiť chorého, nech ho nahlási v sakristii.

Dnes bude zbierka na potreby farnosti a energie.

Dňa 27.12.2022  bude v telocvični pastoračného centra Vianočný turnaj v stolnom tenise. Doobeda od 9.30 bude súťažná kategória pre deti a poobede od 14.00 si zmerajú svoje schopnosti dospelí. Na všetkých čaká občerstvenie a pre najlepších krásne ceny. Srdečne vás všetkých pozývame.

Zapisovanie úmyslov na sv. omše od 27.12.2022.

Na Silvestra bude poďakovanie za starý rok a vyhlásenie štatistiky.

Na Nový rok budú mimoriadni rozdávatelia rozdávať sv. prijímanie po prvej sv. omši. Za ich službu veľmi pekne ďakujem.

Koledovanie sa v tomto roku v Zubáku uskutoční 26.12.2018, na sviatok sv. Štefana poobede, z oboch koncov naraz. V tomto roku vybrané finančné prostriedky pôjdu na potreby farnosti. Rodiny, ktoré majú záujem o koledovanie a chcú podporiť farnosť, si pripevnia stužku na bránu. Stužky si môžete zobrať pod chórom, prípadne použiť svoju. Srdečne pozývame všetkých záujemcov o koledovanie – nech sa zahlásia v sakristii kostola.

Obnovenie manželských sľubov bude v piatok pri sv. omšiach na sviatok Sv. rodiny.
Muži, nezabudnite si na sviatok Svätej rodiny v piatok priniesť nejakú kvetinku, lebo pri svätých omšiach si budete spolu s manželkami obnovovať manželské sľuby. Verím, že prežijete krásny duchovný zážitok.