21. nedeľa v cezročnom období, rok C (21. augusta 2022)

Pondelok: Preblahoslavenej Panny Márie Kráľovnej, spomienka
Streda: Sv. Bartolomeja, apoštola, sviatok
Sobota: Sv. Moniky, spomienka
Budúca nedeľa: 22. nedeľa v cezročnom období, rok C

23.8. Utorok
24.8. Streda 8.30
28.8. Nedeľa 8.00 a 11.00          9.30

Streda: † Vendelín Belica a Anna
Štvrtok: za farnosť
Piatok: † Anton, Anna a Antónia
Sobota: † Martin Zuzík a syn
Nedeľa: † Júlia, Matej Balej a rodičia / † Emil, Emília Hurínkovi a Jozef Adamčík

Ďakujem za upratovanie skupine č. 3 a milodar 80€ a budúci týždeň prosím o upratovanie skupinu č. 4. Ďakujem za milodar 3x100€ a 50€. Ďakujem za zbierku 281,15€. Ďakujem mužom za brigády v tomto týždni, ktoré boli v utorok, v stredu a vo štvrtok. Ďakujem za dovoz štrku p. Trnkovi. Ďakujem Vladkovi Šutriepkovi za odvoz dreva a všetkým tým, ktorí pomáhali v pondelok s drevom, vďaka tomu sa nám podarilo naplniť plnú kotolňu. Ďakujem Jožkovi Ivanišovi za elektroinštalačné práce. Ďakujem ženám za varenie pre brigádnikov. Ďakujem všetkým za špárovanie zastavení. Ďakujem za upratanie centra. Brigády pre mužov budú v pondelok a vo štvrtok poobede od 15:30.

Farský detský letný tábor začína tento týždeň od pondelka do štvrtku (prvé dva dni – starší, druhé dva dni – mladšie deti). Nástup detí od 8.00. Tešíme sa na vás a zverujeme sa aj do vašich modlitieb.

V sobotu 3. septembra 2022 poobede pozývam všetkých farníkov na 9. ročník vzdávania vďaky za všetky práce a aktivity v našej farnosti. Bude to poďakovanie za celoročnú námahu pri stavbe okolia centra a krížovej cesty. Začneme o 16.00 sv. omšou. Pozývam všetkých z farnosti, teda Zubáčanov aj Hornobrezničanov na spoločné stretnutie. Bude nachystané aj občerstvenie v podobe gulášu za dobrovoľný príspevok, a taktiež sa môžete občerstviť kofolou a pivom.