Tretia veľkonočná nedeľa, rok C (1. mája 2022)

Pondelok: Sv. Atanáza, biskupa a učiteľa Cirkvi
Utorok: Sv. Filipa a Jakuba, apoštolov, sviatok
Streda: Sv. Floriána, mučeníka
Budúca nedeľa: 4. veľkonočná nedeľa, rok C

4.5. Streda 17.30 18.30
7.5. Sobota 18.30 17.30
8.5. Nedeľa 8.00 a 11.00           9.30

Pondelok: k Duchu Svätému
Utorok: Ján a Katka Pacáková
Streda: Ján a Mária Bulkovi
Štvrtok: za farnosť
Piatok: Pavol a Mária Kubišovi
Sobota: za zdravie a Božiu pomoc pre mamu
Nedeľa: Milan Marman a rodičia / Irena a Rudolf Krchňaví

Ďakujem za upratovanie skupine č. 6 a milodar 80€ a budúci týždeň prosím o upratovanie skupinu č.7. Ďakujem za milodar 70€, 120€, 50€. Ďakujem za mužom a ženám za brigádu, okrem špárovania, dve kaplnky sú už hotové, vo štvrtok budeme v betónovaní pokračovať. Ďakujem ženám za varenie a za upratovanie, i za koláče. Ďakujem všetkým za prípravu na dnešnú slávnosť. Ďakujem Marcelovi Palicovi za namontovanie kamier pri kaplnkách.

Dnes bude farská zbierka.

Milí veriaci, Pastoračný fond Žilinskej diecézy Vás pozýva zapojiť sa do hlasovania v rámci 2. kola súťaže pastoračných projektov, zameraných na obnovu života a vzťahov vo farnostiach a v diecéze.

Aj naša farnosť podala farský projekt Učíme sa od mala, poprosím vás o podporu projektu prostredníctvom hlasovania na cestaobnovy.sk
Hlasovanie začalo 24. apríla a končí 8. mája 2022. Vopred Pán Boh zaplať.

Budúcu sobotu 7. mája 2022 od 8.00 bude brigáda pre rodičov prvoprijímajúcich detí i pre všetkých, ktorí chcú pomôcť pri úprave okolia fary a past. centra (čistenie okolia, umývanie okien, altánov, ...) Rodičia prvoprijímajúcich detí budú mať stretnutie po sv. omši v sobotu večer.

Prvý piatok – sviatosť zmierenia
Hor. Breznica: Streda – po sv. omši / Piatok - pred sv. omšou
Zubák: Piatok - po večernej sv. omši
Počas večerného spovedania bude vyložená Sviatosť Oltárna.
Spovedanie chorých bude v piatok od 7.30 ráno. Najskôr v Zubáku a okolo 9.00 v Hornej Breznici. Ak by ste chceli nahlásiť niekoho nového, poprosím, v sakristiách kostolov.

Fatimská sobota - budúcu sobotu 7. mája 2022 bude v Hornej Breznici v rámci fatimských sobôt, pred sv. omšou večeradlo k Panne Márii od 16.30 a sv. omša o 17.30.

Mesiac máj je mesiacom preblahoslavenej Panny Márie,  preto vás povzbudzujem k modlitbe sv. ruženca a Loretánskeho litánia.