31. nedeľa v cezročnom období, rok B (11.11.2018)

30. nedeľa v cezročnom období, rok B (28.10.2018)

Piatok: Výročie posviacky Lateránskej baziliky, sviatok
Sobota: Sv. Leva Veľkého, pápeža a učiteľa Cirkvi, spomienka
Budúca nedeľa: 32. nedeľa v cezročnom období, rok B

7.11. Streda 17.30 16.30
11.11. Nedeľa 8.00 a 11.00       9.30

Pondelok: † Rudolf a Agnesa Parohovi
Utorok: za farnosť
Streda: † Ondrej a Anna Slabá, Zdenka Kopišová
Štvrtok: k úcte Ducha Svätého
Piatok: † Viktor, Anna, Jozef, Štefan a Emil
Sobota: † Anna a Vendelín Belica
Nedeľa: za zdravie a Božiu pomoc / † Ján, Veronika Babačovi a deti

Ďakujem za upratovanie skupine č. 7. a milodar 35 €, budúci týždeň poprosím o upratovanie skupinu č. 8. Ďakujem za zbierku na misie 105,30 €. Ďakujem mužom za pondelkovú brigádu, kde sme betónovali ihrisko. Ďakujem Jurajovi a Jozefovi Štefancovi za betónovací stroj. Ďakujem Marošovi Oščatkovi, Martinovi Červenému, Jozefovi Bednárovi a Miroslavovi Kanderkovi za murárske práce. Ďakujem Mariánovi Koermendovi za požičanie dodávky. Ďakujem Lukášovi Liptákovi za elektroinštalačné práce. Ďakujem ženám za upratanie centra. Ďakujem Maťovi Palicovi za inštaláciu nového softvéru do kamerového systému. Ďakujem všetkým, ktorí ste sa zúčastnili dušičkovej pobožnosti na cintorínoch a všetkým, ktorí ste pristúpili k sviatosti zmierenia. Ďakujem mimoriadnym rozdávateľom za ich službu. V pondelok aj v utorok bude pre mužov opäť brigáda od 8.00.

Pri východe z kostola pri spovednici si môžete zakúpiť katolícke kalendáre: Stolový: 2,50 € / Nástenný: 1,50 €

Budúci týždeň bude zbierka na energie.

Počas sviatkov môžeme vymodliť duše v očistci a získať pre ne úplné odpustky za obvyklých podmienok. Táto možnosť trvá do 8. novembra.
Podmienky: život v posväcujúcej milosti, sv. prijímanie, Modlitba Pána, Vyznanie viery, modlitba na úmysel Svätého Otca a návšteva cintorína.