3. nedeľa v cezročnom období, rok B (21.1.2018)

3. nedeľa v cezročnom období, rok B (21.1.2018)

Streda: Sv. Františka Saleského, biskupa a učiteľa Cirkvi, spomienka
Štvrtok: Obrátenie sv. Pavla, apoštola, sviatok
Piatok: Sv. Timoteja a Títa, biskupov, spomienka
Sobota: Panny Márie v sobotu, spomienka
Budúca nedeľa: 4. nedeľa v cezročnom období, rok B

22.1.2017 Pondelok
23.1.2017 Utorok
24.1.2017 Streda
25.1.2017 Štvrtok
26.1.2017 Piatok 17.30 16.30
27.1.2017 Sobota 17.30
28.1.2017 Nedeľa 8.00 a 11.00       9.30

Piatok: † Mirka a Peter
Sobota: za zdravie a Božiu pomoc pre sestru Amáliu
Nedeľa: za zdravie a Božiu pomoc rodiny Jána / † Jozef a Antónia Ježovi

Ďakujem za upratovanie skupine č. 3 a milodar 80 € a budúci týždeň prosím o upratovanie skupinu č.4.
Ďakujem za milodar 100 € od ružencového spoločenstva p. Bulkovej.
Ďakujem za dovoz krytiny na past. centrum Dominikovi Letkovi a za jeho zloženie pri kostole Vladimírovi Dubovému.
Zároveň ďakujem všetkým sponzorom a Bohu známym darcom, ktorí prispeli na strešnú krytinu past. centra, ktorú sme prijali ako dar.
Ďakujem Marcelovi Palicovi za práce na inštalácii kamerového systému do kostola.
Ďakujem Mirkovi Kanderkovi za murárske práce.
Ďakujem firme LEDMA za svietidlá a Mirkovi Dávidovi za elektroinštalačné práce.
Ďakujem Pavlovi Hromádkovi a Ľubomírovi Šaradinovi za opravu vysokozdvižného vozíka.
Ďakujem za kvety do past. centra farnosti Lysá pod Makytou a Jožkovi Hlaváčovi, ako aj Mariánovi Körmendymu za požičanie dodávky.
Ďakujem animátorom, žiakom, vedeniu školy i obce za duchovnú obnovu školy pre siedmakov, ôsmakov a deviatakov. Ďakujem mladým za účasť na piatkovom stretnutí.

V tomto týždni budem odcestovaný, v prípade zaopatrovania či pohrebu kontaktujte prosím p. farára Ľubomíra Bolla z Lednice. Ak by som v piatok sv. omše nestíhal, dám vám vopred vedieť.

Dnes bude po sv. omšiach v Zubáku zbierka na maľovanie kostola a v Breznici na ríny.