14. nedeľa v období cez rok "C" (7.7.2013)

Štvrtok: Sv. Benedikta, opáta, patróna Európy
Budúca nedeľa: Pätnásta nedeľa v cezročnom období, rok C

8.7.2013 Pondelok
9.7.2013 Utorok 18:30 17:30
10.7.2013 Streda 18:30 17:30
11.7.2013 Štvrtok 7:00 8:00
12.7.2013 Piatok 18:30 17:30
13.7.2013 Sobota 18:30
14.7.2013 Nedeľa 8:00 a 11:00 9:30

Utorok – † rodina Dávidová a Panenková
Streda – † Michal Michalík, Hana Hudáková a rodičia
Štvrtok – za zdravie a Božiu pomoc rodiny Miščiovej
Piatok – za zdravie a Božiu pomoc rodiny Evy Burmekovej
Sobota - za zdravie a Božiu pomoc rodiny Anny Slabej
Nedeľa – † Rudolf a Františka Martišová / za zdravie a Božiu pomoc Amálie

Úprimne ďakujem za službu upratovania skupine č. 15 a prosím o upratovanie skupinu číslo 16. Veľmi pekne ďakujem za službu upratovania a pomoc pri prípravách na hodovej slávnosti. Ďakujem mnohým, ktorí prijali v tomto týždni sviatosť zmierenia, zvlášť v Hornej Breznici. Ďakujem aj za túto slávnosť a všetkým, ktorí pomohli pri jej organizovaní. Chcel by som sa poďakovať hodovému celebrantovi za nádherné povzbudenie a slová, ktoré venoval našej farnosti.

Ďakujem rodičom, ktorí deti prihlásili na tábor. Čo ma mrzí, je veľmi malá účasť, zvlášť z Breznice. Ak by ste mali ešte záujem, nahláste sa dnes.

Po sv. omši bude hodová zbierka, ktorá bude obetovaná na dvere kostola v Hornej Breznici. Potrebujeme zaplatiť 1 300 € + za dvere na sakristii je faktúra 860,40 €. Tieto dvere budú vyhotovené do mesiaca a tým ukončujeme ďalšiu etapu obnovy kostola – vymenili sme všetky exteriérové dvere. Za akúkoľvek finančnú pomoc vopred ďakujem a vyprosujem darcom hojnosť požehnania. Minulý týždeň som dokončil vrty na fare v Zubáku a prišiel aj rozbor. Budúci týždeň budú hotové projekty na obkopanie kostola a farskej budovy. Čiže do dvoch týždňov by sme mali začať s prácami odvodnenia kostola a farskej budovy. Taktiež pripravujem aj projekt od mládežníkov cez organizáciu Juventy o obnovu ohniska a jeho okolia. V tomto týždni som v prerobenej časti zavŕšil vybavenie nábytkom (stôl, stoličky, dvere, prahové dosky, prechodové lišty, olištovanie podlahy, obklad, komoda) Za akúkoľvek finančnú pomoc vopred ďakujem a vyprosujem darcom hojnosť požehnania.

Budúcu nedeľu bude prvonedeľná zbierka. Za akúkoľvek finančnú pomoc vopred ďakujem a vyprosujem darcom hojnosť požehnania.